Sieci komputerowe i bazy danych w sekcie mormonów

Każda kaplica mormonów posiada specjalne wytyczne co do wymagań i wyposażenia. Informacje na ich temat są zawarte w specjalnym tajnym podręczniku tylko dla władz kościoła o tytule „Stake Presidents and Bishops – Handbook 1”. Informacje na temat tych książek nie są przekazywane zwykłym członkom, mają do nich dostęp tylko osoby o najwyższej hierarchii. Na pewno nie dowiemy się na ich temat od misjonarzy werbujących do sekty. Czasami pojawiają się przecieki w internecie, jako skany niektórych wydań, ale sekta sukcesywnie je usuwa, ze względu na naruszenia praw autorskich jej organizacji parasolowych.

Zobacz również: Jak władze mormonów łamią własne zasady. Mormoński prorok nie przestrzega przykazań swojego kościoła! Krytyka działań związanych ze znakami towarowymi w kościele mormonów

Każda kaplica wyposażona jest w sieć WiFi na hasło. Routery (najwyższej jakości, Cisco, z wieloma wejściami, widać że profesjonalnej klasy) znajdują się najczęściej w pokoju-biurze biskupa danej gminy. Komputerów w tych sieciach używają do synchoronizacji z bazami danych. Administrator komputera w pokoju biskupa może dowolnie edytować wpisy w bazie na temat członka lub zainteresowanego. Odbywa się to wszystko bez wiedzy i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zobacz również: Wewnętrzne instrukcje w kościele mormonów. Te informacje są ukrywane przed ludźmi z zewnątrz! Mormoni wewnętrzne instrukcje w sekcie

Osoba posiadająca login do usług mormońskich ma możliwość podglądu ich i czasami edycji w specjalnie dedykowanych aplikacjach na smartfony czy przez www. Poprzez dostęp z komputera biskupa możemy edytować wszystko w dowolny sposób.

1 comment… add one
  • Robert sty 3, 2017, 10:50 pm

    Ciągle pracuj nad stroną. Na pewno postaram się odwiedzać regularnie!

Leave a Comment

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij