Świątynia mormonów w środku nagrana ukrytą kamerą

mormoniJak wyglądają obrzędy mormonów w świątyni? Dzięki uprzejmości jednego z amerykańskich mormonów nie jest już to tajemnicą. Członek tej religii wybrał się do świątyni i nagrał z ukrytej kamery przebieg tych rytuałów.

Tajne obrzędy mormonów nagrane ukrytą kamerą

Tajne obrzędy mormonów nagrane ukrytą kamerą

 

Teraz jest już powszechnie wiadome że mormoni w świątyni oglądają film o stworzeniu świata, a po nim witają się z „bogiem” przez zasłonę. Modlitwa mormonów w świątyni brzmi po polsku mniej więcej tak: „O Boże, wysłuchaj naszych próśb”. Pojawia się ona w czasie tych tajnych obrzędów.

 

Co mormoni robią w swoich świątyniach?

Film video przedstawiający obrzędy w świątyni mormonów. Cała ceremonia została nagrana ukrytą kamerą.

Zobacz również: Co zawierają tajne mormońskie podręczniki. Instrukcje zarządzania sektą ukrywane przez mormonów. Mormoni wewnętrzne instrukcje w sekcie

Mormoni świątynia w środku

Obrzędy w świątyni mormonów składają się w dużej mierze z filmu, oprócz tego występuje witanie się przez zasłonę i modlitwy w kółeczku. Mormoni w świątyni są ubrani na biało, część ich ubioru stanowi również zielony „fartuch”. Świątynia mormonów nie jest dostępna dla ludzi z zewnątrz i żeby się do niej dostać należy być mormonem.

Zobacz również: Jak momorni werbują do sekty? Mormoni – metody werbunku do sekty

mormoni świątynia

Mormońskie obrzędy

1 comment… add one
  • Mateusz gru 11, 2016, 11:00 pm

    Dzięki za ten film. Cenny materiał. Oby takich więcej na Waszej stronie!

Leave a Comment

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij